ART / Lithographs / Litograph in colors 11642163
nr 1164 2163
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist, Akvarellerad, "Morgon", ej glas, sheet: 65x50,
Oidentifierad konstnär, Akvarellerad, "Morgon", ej glas, bladets mått: 65x50
SEK 100
Monday February 19 2018
at 19:00:38
17/2 13:29:48